ANA SAYFA   DÖVME   PIERCING   GEÇİCİ DÖVME   DÖVME ÜCRETLERİ   PIERCING ÜCRETLERİ   DÖVME KURSU   TATTOO STÜDYO   İLETİŞİM

 

 

    Piercing Bakımları

    Göbek Piercing Uygulaması

    Kaş Piercing Uygulaması

    Dil Piercing Uygulaması

    Dudak Piercing Uygulaması

    Göğüs Piercing Uygulaması

    Kulak Piercing Uygulaması

    Burun Piercing Uygulaması

    Tragus Piercing Uygulaması

    Septum Piercing Uygulaması

    Genital Piercing Uygulaması

    Kulak Delinir

    Burun Delinir

    Piercing Küpeleri

    Piercing Hijyen Kurallarımız

    Piercing Malzemesi

    Dövme Hijyen Kurallarımız

    Dövme Bakımı

    Dövme Modelleri

    Dövme Tarihi

    Dövme Malzemesi

    Türk Dövme Tarihi

    Piercing Tarihi

    Lost Tattoo Piercing Hakkında

 

 

 

 

PROFESYONEL KALICI DÖVME YAPIYORUZ

KALICI DÖVME UYGULAMASI YAPIYORUZ

PROFESYONEL KALICI DÖVME

KALICI DÖVME - TATTOO

 
       
 

 

 

 

 

 

DÖVME - KALICI DÖVME UYGULAMASI

Profesyonel dövme stüdyomuzda kalıcı dövme uygulamaları yapılmaktadır. 1998 senesinden beri dövme sanatı ile ilgilenen dövme sanatçımız Zafer Sivas tarafından yapılan kalıcı dövmeler senelerin verdiği tecrübe birikimi ve ustalıkla dövmeleriniz itina ve incelikle yapılmakta olup istediğiniz dövmeyi tasarlatmanızda mümkündür. Renkli dövme, gölgeli dövme ve üç boyutlu dövmeler konusunda uzman olan dövme stüdyomuz dövme uygularında dövme boyası olarak dünya kalitesi olan intenzze ve infinity tattoo ink dövme boyalarını kullanmaktayız. Dövme iğnelerimiz CE belgeli olup steril ambalajda gözünüzün önünde ambalajından çıkarıp dövme makinesine takarız. Her dövme iğnesi kişiye özel olarak kullanırız. Kalıcı dövme sanatçımız Zafer Sivas resmi olarak dövme ustalık belgesini ilk alanlardan biridir. Türkiye'de kalıcı dövme uygulaması yapmaya elverişli, hijyenik olduğunu ispatlamış ve Kadıköy Belediyesi tarafından dövme ruhsatı verilmiş tek dövme stüdyodur. Dövme aşırı hijyen gerektiren sanat şeklidir. Bu sebeple dövmenizi yapacağınız yerlere dövme ustalık belgesi ve dövme yapmaya elverişli (hijyenik ortam) olduğunu ispatlayan belediyeler tarafından verilen dövme ruhsatını sormanızı tavsiye ederiz. Dövme deri altına uygulanan bir uygulama olup sağlık koşullarına uyulmadığı takdirde hastalık kapma riski (AIDS - HEPATİT gibi) oluşa bilir. İkinci bir risk ise bu belgelere sahip bir yaptıracağınız kalıcı bir dövmeyi ömür boyu taşıyacağınızdan kötü yapılmış bir dövme sahibi kimse olmak istemez. Üçüncü bir handikap ise kötü yapılmış bir dövmeyi düzeltmek oldukça maliyetli bir işlem olup bozuk olan dövme modelinizi başka bir dövme ile büyüterek kapatmaktır. Akıllıca bir dövme yaptırmak için önce ne yaptıracağınıza karar vermek, sonra seçtiğiniz tarzda dövme modelini internetten dövme resimlerinden araştırmak, kafanızda netleştiği zaman yaptıracağınız hijyen kurallarına uygun bir dövme stüdyosu bulmak ve dövmenizi yapacak kişinin dövme ustalık belgesi olup olduğunu gördüğünüz dövme sanatçısına dövmenizi yaptırmanız daha sağlıklı olacağını düşünüyoruz. Dövmenizi stüdyomuzda yaptırmak için dövmecimizle görüşüp yaptıracağınız dövme uygulaması için randevu almanız yeterli olacaktır.
  

 

 

 

DÖVME MODELİ SEÇİMİ

Dövme (tattoo) yaptırmaya karar verdiyseniz model seçimin de vücudunuza yaptıracağınız kalıcı dövmeyi bir ömür taşıyacağınız ve ben bu dövme modelinden sıkılmam diye bileceğiniz bir dövme modeli seçmektir. Dövme modeli seçimi yaptıktan sonra mutlaka stüdyosunda ki dövme sanatçısının fikir ve düşüncelerini almanızdır. İşin uzmanı olduğu için yaptıracağınız dövme resmine düzeltme ve renk katıp canlandırma gibi size bir çok seçenek sunup kalıcı dövme resminizi istediğinizden daha güzel bir forma sokacağına emin olabilirsiniz.
 

 

 

YAPTIĞIM DÖVME UYGULAMALARINDAN ÖRNEKLER         

                

 

 


Dövme Yaptır cam Vücudum Neresine Dövme Yaptırmalıyım? Hangi Dövme Modelini Yaptırmalıyım?


1- Dövmeniz kalıcı olacağından günlük hayatta görmekten sıkılmayacağınıza inanıyorsanız ve sizi rahatsız etmeyecek ise vücudunuzun her hangi bir bölgesine yaptıra bilirsiniz. İş hayatında ve günlük hayatta dövmeniz ile ilgi size sorulan sorulardan ve dövmenize dikilen gözlerden rahatsız olacağınızı düşünüyorsanız kalıcı dövmenizi günlük hayatta gözükmeyecek yerlere yaptırmalısınız.


2- Dövme modelinizi seçerken sizin karakteristik özelliklerinizi taşıyan ve sevdiğiniz şeylerin figürlerini yaptırmanızı tavsiye ederiz. Unutmayın ki dövme yaşam biçimi olup dövmeniz de sizle yaşayacaktır. Arkadaşım da gördüm ben de yaptırayım aynısından demek sadece sizin düştüğünüz o anlık gaflet olur. Sebebi ise belli bir süre sonra keşke aynı dövmeyi yaptırmasaydım diyeceğinizdendir.


3- Avuç içi ve boyun bölgesine dövme yaptırmamanızı tavsiye ederiz. Avuç içi bölgesine yaptıracağınız dövmeler avuç içindeki deri dokusunun sürekli yenilenmesinden dolayı bir süre sonra atacaktır. Boyun bölgesi yağlı bir deri tabakası olduğu için dövme boyasının deri altında yayılma riski yüksektir.

4- Karar verdiğiniz bir resim kafanızda oluştuysa bu şeklin dövme modellerini araştırmaya geldi sıra. Dövme modellerinin binlercesi için görmek için dövme stüdyomuzu ziyaret ede bilirsiniz. Ayrıca web sitemiz içinde size yardımcı olacak dövme modelleri mevcuttur.

5- Dövme modelinizi de bulduktan sonra yaptıracağınız dövme fiyatını sormaya geldi. Dövme stüdyoları aynı dövmeye ve aynı ölçüde olacak dövmeye farklı fiyatlar vermektedir. Siz dövme modelim bu şimdi en ucuz yapacak yeri bulmaya geldi sıra diye düşünürseniz bunun sonu hüsran olacaktır. Çünkü dövmenizde ucuz görünümlü olacaktır. Dövmenizi en iyi kim yapabilir fikri ile yola çıkmak akıllıca olacaktır. Unutmayın ki dövmeniz kalıcı dövme olacak ve bir ömür vücudunuzda taşıyacaksınız.

6- Kalıcı dövme yaptıracağınız dövme stüdyosu ve dövme (tattoo) sanatçısında belirledikten sonra dövme randevunuzu almalısınız. Yaptıracağınız dövme modeli için dövme sanatçınızdan tavsiyeler almanızı öneririz ne de olsa bu işin uzmanı.

 

 

 

AMELİYAT İZİNİ DÖVME İLE KAPATMA

Dövme stüdyomuzda faça izini dövme ile kapatma, ameliyat izini kalıcı dövme ile kapatma ve yanık izini dövme ile kapatma işlemleri yapılmaktadır. Estetik açıdan vücudunuzda kötü bir görünüme neden olan ve sizi psikolojik olarak da etkileyen faça izleri, ameliyat sonrası kalan dikiş izlerine ve vücudunuzun yanmasından dolayı oluşan yanık izlerine dövme yaparak kapatıyoruz. Kalıcı dövme ile yaptığımız bu yöntem sayesinde vücudunuzda bulunan izleri kamufle etmiş oluyoruz. Dışarıdan bakıldığı zaman sadece dövme görüneceğiniz için sizi de üzen bu durumdan kurtulmuş oluyorsunuz. Faça izine dövme yapa bilmemiz için façanızın ilk yapıldığı andan altı ay gibi bir süre geçmiş olması gerekmektedir. Ameliyat yara izleri ve ameliyat dikiş izlerini dövme ile kapata bilmemiz için sekiz ay geçmiş olması gereklidir. Yanık izlerini dövme ile kapatmamız için ise bir yılı doldurmanız gereklidir. Sebebi ise yanıktan dolayı orda bir deri incelmesi gerçekleşmiştir. Yara izlerini dövme ile kapatıyoruz. Dövme (tattoo) yaptıracağınız bölgeyi doktorunuza gösterip onun da fikrini almanızı tavsiye ederiz. Aşağıdaki resimlerde görüldüğü üzere bu tarz leke ve izlerinize kalıcı dövme yaparak tamamen kapata biliriz. Bilgi için bizi arayın...

 

 

 

 

DÖVME NEDİR ?

Dövme farklılıktır yada farklı olmaya çalışmaktır. Kimine göre marjinal olmaktır
Dövme kendi sevdiğin bir resmi bedenin de görmek onunla yaşamaktır
Dövme sevdiğinin ismini sonsuza kadar vücuduna yazmak adını unutmamaktır
Dövme hayalini vücudun işlemektir
Dövme tarzını, simgeni ve sevdiğin bir grubun simgesini vücudunda hissetmektir
Dövme söyleyip de anlatamadığın kelimelerini, isyanını resme döktürmemdir
Dövme modayı sevmek ve moda olduğu için yaptırmak dır
Dövme hayatını farklılaştırmak ve değişik bir şeyler yapma duygusudur
Dövme kıskançlıktır arkadaşın dövme yaptırdı diye yaptırmaktır
Dövme bedenine değişik bir renk katmak dır
Dövme duygularını derine vücuduna döktürmektir
Dövme imaj değişikli yapma isteğidir
Dövme kimine göre bir sanat kimine göre iticilik tir

 

 

 

 

     

   

                               PROFESYONEL DÖVME PIERCING GEÇİCİ DÖVME UYGULAMA STÜDYOSU

         © 1998 LOST TATTOO PIERCING DÖVME STÜDYOSUNUN WEB SİTESİ

www.losttattoopiercing.com.tr