ANA SAYFA   DÍVME   PIERCING   GEăİCİ DÍVME   DÍVME ▄CRETLERİ   PIERCING ▄CRETLERİ   DÍVME KURSU   TATTOO ST▄DYO   İLETİŞİM

 

 

    Piercing Bakımları

    G÷bek Piercing Uygulaması

    Kaş Piercing Uygulaması

    Dil Piercing Uygulaması

    Dudak Piercing Uygulaması

    G÷ğŘs Piercing Uygulaması

    Kulak Piercing Uygulaması

    Burun Piercing Uygulaması

    Tragus Piercing Uygulaması

    Septum Piercing Uygulaması

    Genital Piercing Uygulaması

    Kulak Delinir

    Burun Delinir

    Piercing KŘpeleri

    Piercing Hijyen Kurallarımız

    Piercing Malzemesi

    D÷vme Hijyen Kurallarımız

    D÷vme Bakımı

    D÷vme Modelleri

    D÷vme Tarihi

    D÷vme Malzemesi

    TŘrk D÷vme Tarihi

    Piercing Tarihi

    Lost Tattoo Piercing Hakkında

 

 

 

 

PROFESYONEL GEăİCİ DÍVME ST▄DYOSU

PROFESYONEL KINA DÍVME UYGULAMASI

GEăİCİ DÍVME UYGULAMASI

GEăİCİ DÍVME YAPILIR

 
       
 

 

 

 

 

 

GEăİCİ DÍVME - KINA DÍVME

Profesyonel d÷vmeGešici d÷vme stŘdyomuzda profesyonel olarak gešici d÷vme yapıyoruz. Kına ile yaptığımız bu uygulama adından da anlaşıldığı gibi bir aylık profesyonel gešici d÷vme uygulamalarıdır. Sizde stŘdyomuza gelip istediğiniz bir gešici d÷vme modeli beğenip gešici d÷vmenizi yaptıra bilirsiniz. Bayan gešici d÷vme sanatšımız Nevin Sivas tarafından gešici profesyonel d÷vmeler stŘdyomuzda uygulanmaktadır. Size ÷zel gešici d÷vme šizimleri ve tasarımları da yapan gešici d÷vme sanatšımız nevin istediğiniz d÷vme modelinde (gešici d÷vme resimleri) size yardımcı olacaktır. Sizin de izlediğiniz kavak yelleri dizisindeki gešici d÷vmeleri de d÷vme sanatšımız nevin tarafından yapılmıştır. Profesyonel gešici d÷vme yaptırmak išin bizi aramanız yeterli.
 
              
            

                                                                                 
GEăİCİ DÍVME NASIL YAPILIR
VŘcut sŘsleme sanatı olarak bilinen gešici d÷vme (henna tattoo) bitkisel boya olan kına ile yapılmaktadır. Doğal olan bu d÷vme tŘrŘ deri ŘstŘne boyama ile yapılır. Genelde siyah renk kına tercih edilir gešici d÷vmelerde. G÷rŘnŘm ašsından hem kalıcı d÷vme yakın bir izlenim sergilemesinden kaynaklıdır. Gešici d÷vme yapımı basit olduğu gibi kullanımı da šok kolaydır. İlaš bakımı gerektirmeyen gešici d÷vme uygulamaları yapılacak gešici d÷vme modeline g÷re on dakika ila yirmi dakika arası zaman da yapılmaktadır. Gešici d÷vme yaptırmak išin stŘdyomuzda gešici d÷vme kataloglarımızdan beğendiğiniz gešici d÷vme modelini aydınger kağıdı Řzerine tasarımını yaparız. VŘcudunuz da hangi b÷lgeye gešici d÷vmenizi yaptırmayı dŘşŘnŘyorsanız oraya aydınger kağıdına šizdiğimiz gešici d÷vme resminizi vŘcudunuza transfer ederiz. Hazırladığımız
gešici d÷vme kınasını vŘcudunuza transfer ettiğimiz gešici d÷vme modeliniz Řzerine gešici d÷vmeyi vŘcuda sŘrme aparatlarımızla gešici d÷vmenizi şekillendirmeye başlarız. Gešici d÷vmeniz yapıldıktan sonra on dakikalık vŘcudunuza sŘrŘlen gešici d÷vme kınasının kuruması gerekmektedir. StŘdyomuza sizleri gešici d÷vme yaptırmanız išin her zaman bekleriz. Bayan gešici d÷vmecimiz vardır.
 

 

 

                                                                  GEăİCİ DÍVME FİYATI - GEăİCİ DÍVME ▄CRETİ

Gešici d÷vme fiyatlarımız en kŘšŘk gešici d÷vme 20 tl den başlamaktadır. Yapılacak gešici d÷vme modeli ebatı ve gešici d÷vmenin işšiliğine g÷re gešici d÷vme gešici d÷vme fiyatlarımız artar. Her gešici d÷vme resmine g÷re fiyat değişeceğinden tam net gešici d÷vme fiyatı almak išin stŘdyomuzu ziyaret ederek doğru bilgiye ulaşa bilirsiniz. Ayrıca msn den gešici d÷vme resminizi g÷nderdiğinizde hızlı şekilde gešici d÷vme Řcretini ÷ğrenmenizde mŘmkŘndŘr. StŘdyomuzda gešici fiyatları uygun fiyatta olup istediğiniz gešici d÷vme modelini yaptıra bilirsiniz. Profesyonel gešici d÷vme ekipmanları kullanılarak yaptığımız gešici d÷vmelerden sizde faydalanın.

                                              

 
                                                                                     
GEăİCİ DÍVME TARİHİ
Mısır'a kına bitkisini, krališe MŘmtaz Hindistan'dan bir hediye olarak getirildi. Mughals sonra bir gŘzellik ŘrŘnŘ ve cilt Řzerinde dekoratif bir uygulama olarak dŘğŘn sırasında ÷zellikle gešici d÷vme kullanımını teşvik etti. Gešici d÷vme gešmişi yaklaşık 5000 yıla dayanır. Ne zaman Mısırlılar kınayı ellerini gešici d÷vme kullanmaya başladı ise gešici d÷vme yapımında geleneksel bir g÷renek haline almıştır. Mısır tarih kitaplarında gešici d÷vmeyi t÷ren ve ayin esnasında kullanıldığı yazmaktadır. Hatta Pharaohs ayak parmakları mumyalama ÷nce kına ile boyanır gešici d÷vme figŘrleri ve motifleri yapılırdı. Kına aynı zamanda iyi şans sembolŘ olduğuna inanılan Hindistan, TŘrkiye, Irak ve Suudi Arabistan gibi šeşitli Řlkelerde, herhangi bir uğurlu olaydan ÷nce uygulanır. Gešici d÷vme bugŘn halen uygulanan bir d÷vme tŘrŘdŘr.
 

          
                      

 
                                                                                 
GEăİCİ DÍVME MALZEMESİ
Profesyonel gešici d÷vme malzemeleri satıyoruz. StŘdyomuzun satışını yaptığı ve aynı zamanda kullandığı gešici d÷vme malzemesi ile yapılmış gešici d÷vmeler vŘcutta yirmi gŘn ila bir ay arası kalmaktadır. Gešici d÷vme malzemelerimiz kına seti olarak satılmaktadır. Gešici d÷vme kına seti fiyatı 300 tl dir.Gešici d÷vme malzemesi išinde gešici d÷vme katalogları set fiyatına dahil değildir. A3 kağıda basılı gešici d÷vme kataloglarımızın fiyatı 100 tl dir.Gešici d÷vme malzemesi (henna tattoo supply) satın almak išin bizi araya bilirsiniz. Profesyonel gešici d÷vme malzemesi ile gešici d÷vme yapma ayrıcalığını yaşayınız.
 

 

 

                                                                      
        GEăİCİ DÍVME NİN ÍZELLİKLERİ
Kına ile yapılan bir d÷vme tŘrŘ (kına d÷vme) olan gešici d÷vme kına šišeğinin d÷vme sanatına vermiş olduğu renktir. Gešici d÷vme siyah kına ve kırmızı kınanın insan derisine sŘrŘlerek şekil kazandırılmasına denir. Genel olarak siyah gešici d÷vme uygulamalarını daha rağbet g÷rmesinin nedeni ise kalıcı d÷vme g÷rŘntŘsŘne daha yakın olmasından gelir. Kalıcı d÷vme yaptırmaktan šekinen veya kalıcı d÷vme yaptırmadan ÷nce deneme yapmak isteyenlerin tercihi olan gešici d÷vme yazın her yaştan insanların yaptırdığı bir d÷vme (tattoo) sanatı šeşiti ve tŘrŘdŘr.StŘdyomuzda gešici d÷vme sanatı profesyonellik šerševesinde yapmaktayız. Siyah gešici d÷vme, kırmızı gešici d÷vme ve turuncu gešici d÷vme uygulamasının yapıldığı stŘdyolarımız da kına d÷vme olarak bilinen gešici d÷vmenin farklılığını bulabilirsiniz. Gešici d÷vme kınalarımız gešici d÷vme yapmak amašlı Řretilmiş d÷vme kınalarıdır. Gešici d÷vme yapımı išin kullandığımız kına %100 doğal kına šišeğinden elde edilmiş išinde hišbir yapancı madde išermeyen ÷zel gešici d÷vme kınalarıdır. Gešici d÷vme kınasının, gešici d÷vme yapımı sırasında insan derisine zarar vermemesi išin išinde kimyasal katkı maddesi barındırmaması gereklidir. Gešici d÷vme kınası išine ekstra bir kimyasal madde katıldığında bu değişim g÷stermeye başlar ve išinde reaksiyona uğrayan kına ÷zelliğini kaybedeceğinden doğal kına (henna) ÷zelliğini kaybedecektir. Bu tarz kına ile yapılan gešici d÷vme insan derisinde alerji yapa bilir. Kına išine koyulan peroksit asit kınayı yakıcı ve insan derisini tahriş edici bir hal alabilir. Bu tarz gešici d÷vme mağdurlarına yaz d÷nemlerinde sıkša rastladığımızdan size tavsiyemiz gešici d÷vme uygulamasını profesyonel bir d÷vme stŘdyosunda yaptırmanız olacaktır. Ucuz ve uyduruk kına ile yapılmış gešici d÷vme uygulamalarında oluşan alerjik yanıkları ÷mŘr boyu yanık izi olarak taşımak zorunda kalabilirsiniz. StŘdyomuz Lost tattoo piercing de gešici d÷vmenizi gŘven išinde ve sağlıklı bir ortamda yaptıra bilirsiniz. İletişim sayfamızdan bizi arayarak gešici d÷vme yaptırmak išin randevu alabilirsiniz.

 

 
                                                                                         
GEăİCİ DÍVME DERSİ
Profesyonel gešici d÷vme dersi veren stŘdyomuz size bu işin en ince ayrıntıları ÷ğretilmektedir. Sizde gešici d÷vme ÷ğrenmek isterseniz iletişim sayfamızdan bizi arayarak gešici d÷vme dersi išin randevu alabilirsiniz. D÷vme stŘdyomuz da gešici d÷vme malzemesinin karışımının nasıl hazırlanacağı ve bir gešici d÷vme yapımına nasıl başlanacağını ÷ğretiyoruz. Gešici d÷vme modeli šizim tasarımının nasıl yapılacağı hakkında geniş bilgi verilmektedir. Siz de gešici d÷vme yapmaya başlayınca bu işin ne kadar keyifli bir şey olduğunu g÷receksiniz. Size verdiğimiz gešici d÷vme dersi iki gŘn ve gŘnde iki saat olarak belirlenmiş olup bu sŘre zarfında bu işi tam anlamıyla ÷ğreneceğinizi garanti ediyoruz. Profesyonel gešici d÷vme dersi Řcretimiz 500 tl olup ders Řcreti peşin olarak ÷nceden alınır. Gešici d÷vme dersi hakkında bilgi almak išin bizi araya bilirsiniz. Her zaman bir işi tam anlamıyla ÷ğrenmek istiyorsanız bu işin eğelinden ÷ğrenmek daha iyidir. (HENNA TATTOO)

 
 

 

 

                                                                                    GEăİCİ DÍVME MODELLERİ

StŘdyomuzda yaptığımız gešici d÷vme resimleri (gešici d÷vme modelleri) burada bulabilirsiniz. Profesyonel olarak gešici uygulamalarının yapıldığı stŘdyomuzda sizde istediğiniz bir gešici d÷vme resmini bula bilirsiniz. Ízel gešici d÷vme resim tasarımın da yapan gešici d÷vme stŘdyomuzda size ÷zel gešici d÷vme modeli tasarımı da yapılır. D÷vme stŘdyomuzda yaptığımız gešici d÷vme modellerinden ÷rnekler verdiğimiz sayfamızda gešici d÷vme išin fikir sahibi ola bilirsiniz. Tribal gešici d÷vme modelleri, melek gešici d÷vme modelleri, šišek gešici d÷vme modelleri, gŘl gešici d÷vme modelleri, peri gešici d÷vme modelleri, yazı gešici d÷vme modelleri, aslan gešici d÷vme modelleri, kartal gešici d÷vme modelleri, ejderha gešici d÷vme modelleri, panter gešici d÷vme modelleri, yılan gešici d÷vme modelleri bel gešici d÷vme modelleri, sırt gešici d÷vme modelleri, kalp d÷vme modelleri, gŘneş gešici d÷vme modelleri ve sarmaşık d÷vme modelleri burada.

 

 

 

 

 

 

     

   

                               PROFESYONEL DÍVME PIERCING GEăİCİ DÍVME UYGULAMA ST▄DYOSU

         ę 1998 LOST TATTOO PIERCING DÍVME ST▄DYOSUNUN WEB SİTESİ

www.losttattoopiercing.com.tr