ANA SAYFA   DÖVME   PIERCING   GEÇİCİ DÖVME   DÖVME ÜCRETLERİ   PIERCING ÜCRETLERİ   DÖVME KURSU   TATTOO STÜDYO   İLETİŞİM

 

 

    Piercing Bakımları

    Göbek Piercing Uygulaması

    Kaş Piercing Uygulaması

    Dil Piercing Uygulaması

    Dudak Piercing Uygulaması

    Göğüs Piercing Uygulaması

    Kulak Piercing Uygulaması

    Burun Piercing Uygulaması

    Tragus Piercing Uygulaması

    Septum Piercing Uygulaması

    Genital Piercing Uygulaması

    Kulak Delinir

    Burun Delinir

    Piercing Küpeleri

    Piercing Hijyen Kurallarımız

    Piercing Malzemesi

    Dövme Hijyen Kurallarımız

    Dövme Bakımı

    Dövme Modelleri

    Dövme Tarihi

    Dövme Malzemesi

    Türk Dövme Tarihi

    Piercing Tarihi

    Lost Tattoo Piercing Hakkında

 

 

 

 

PROFESYONEL PIERCING UYGULAMASI YAPILIR

PROFESYONEL PIERCING DELİMİ YAPILIR

PIERCING YAPIYORUZ

PIERCING KÜPESİ TAKIYORUZ

 
       
 

 

 

 

 

 

PIERCING

Profesyonel piercing stüdyomuz olan lost tattoo piercing stüdyomuzda profesyonellik çerçevesinde hijyen kurallarına uygun olarak piercing uygulamaları yapıyoruz. Profesyonel piercing stüdyomuzda piercing sanatçısı zafer sivas tarafından on altı yıldır piercing uygulamaları yapılmaktadır. Profesyonel uzmanlık gerektiren bir uygulama olduğu için her yerde yaptırılacak bir uygulama kesinlikle değildir. Piercing yapacak kişinin piercing sanatçısı olması insan anatomisini çok iyi biliyor olması ve insan vücudunda hangi bölgelere piercing uygulama yapılacağını çok iyi biliyor olması gereklidir. Biz lost tattoo piercing olarak yılların verdiği piercing tecrübesi ile hijyen kurallarına çok dikkat ederek piercing uygulamalarını yapmaktayız. Profesyonel piercing yaptırmanız için sizleri de stüdyomuza bekleriz.

 

                          

 

 

 

PIERCING HİJYEN KURALLARIMIZ

Profesyonel piercing stüdyomuz da tüm piercing uygulamalarımız da öncelikli tek kuralımız yapılacak piercing uygulamasında hijyen kurallarına öncelik vererek piercing işleminizi yapmaktır. İnsan vücudu hassas bir yapıya sahip olduğu için maksimum seviye dikkat ederek piercing küpelerini takarız. Piercing stüdyomuzda geldiğinizde yüzlerce piercing küpesinden seçtiğiniz piercing küpenizi piercing sanatçımız hijyenini sağlamak için bakterileri dezenfekte etmek için kullandığımız ilaçlı bir solüsyonda beş dakika bekletir. O sırada piercing sanatçımız tek kullanımlık hijyenik eldivenlerini giyer ve ısı ile steril edilmiş olan piercing aletlerini piercing dolabından çıkartıp sizin gözünüzün önünde hazırlar. Vücudunuzda yapılacak piercing bölgesi saf alkollü pamukla temizlenir. Yapılacak piercing bölgesinde uygulamanız için steril edilmiş olan piercing küpenizle piercing sanatçımız piercing delim ölçümlerini alır. Piercing uygulamanız için piercing delim iğnenizi piercing sanatçımız gözünüzün önünde açar ve delim ölçümünü yaptığımız vücudunuzda ki bölge özel lokal anestezi ilaçları ile iyice uyuşturup piercing maşası ile tutarak piercing delimi işleminizi yaparız. Piercing delim işleminizin arkasında sizin beğendiğiniz steril edilmiş olan piercing küpenizi vücudunuza takarız. Piercing küpeniz vücudunuza takıldıktan sonra piercing yapılan bölge özel antiseptik ilaçla temizleriz. Bizde piercing uygulaması yaptırmış müşterimize yaptırdığı piercing uygulamasının bakımını nasıl yapacağı konusunda detaylı bilgi vererek piercing uygulamasının iyileşme süresinde hangi ilacı kullanması gerektiğini söyleriz. Bizim önceliğimiz profesyonel piercing stüdyomuzda sağlıklı piercing uygulamaları yapmak ve sizin memnun ayrılmanızdır.

 

 

 

 

 

   PIERCING STÜDYOMUZDA YAPTIĞIMIZ PIERCING UYGULAMASI ÇEŞİTLERİ

       1- Göbek Piercing Uygulamaları Yapıyoruz: Göbek piercing  uygulaması yaparak göbek deliği kısmına göbek piercing delimi yaparak göbek piercing küpesi takıyoruz. Göbek bölgesine isterseniz taşlı göbek piercing küpesi, taşsız metal rengi göbek piercing küpesi veya logolu göbek piercing küpesi takıyoruz. Kaliteli yüzlerce göbek piercing küpesi modellerimizden mutlaka sizinde beğeneceğiniz göbek piercing küpesini burada bula bilirsiniz. (Navel Piercing)

                  

 

 

       2- Dudak Piercing Uygulamaları Yapıyoruz: Dudak bölgesi ve dudak çevresine profesyonel dudak piercing yapıyoruz. Dudak için dudak piercing küpelerimiz titanyum dudak piercing küpelerimiz, impilantanyum dudak piercing küpelerimiz ve bioplast dudak piercing küpelerimiz ile steril bir ortamda hijyenik koşullarda profesyonel piercing sanatçımız tarafından yapılmaktayız. (Lip Piercing)

    

 

 

       3- Kaş Piercing Uygulamaları Yapıyoruz: Vücudun kaş bölgesine kaş piercing uygulaması yaparak kaş piercing küpesi takıyoruz. Birçok kaş piercing küpesi çeşidimizden sizde istediğiniz kaş piercing küpenizi beğenip profesyonel piercing stüdyomuzda hijyenik bir ortamda güvenle kaş piercing uygulamanızı yaptıra bilirsiniz. (Eyebrow Piercing)

                              

 

 

       4- Dil Piercing Uygulamaları Yapıyoruz: Dil bölgesine hijyen kurallarına uygun olarak profesyonel dil piercing yapıyoruz. Dil hassas bir organımız olduğu için dil piercing uygulamasını yapacak kişinin mutlaka insan dilinin anatomisini biliyor olması gerekiyor. Profesyonel piercing stüdyomuzda piercing sanatçımız bu bilgiye sahip uzman piercing sanatçısıdır. Dil piercing uygulamalarını dili uyuşturarak yaptığımız dil piercing işlemi olduğu için dil piercing küpenizi güvenle taktıra bilirsiniz. (Tongue Piercing)

                  

 

       5- Kulak Piercing Uygulamaları Yapıyoruz: Kulak bölgesinde kulak memesine ve kulağın kıkırdak kısmına profesyonel kulak piercing uygulaması yapıyoruz. Kulak memesi kısmını Amerikan malı studex profesyonel kulak delme tabancası ile steril kulak küpesi takıyoruz. Kulağın kıkırdak kısmına piercing uygulaması yaparak kulak piercing küpesi takıyoruz. Şayet kulak kıkırdak kısmına piercing küpesi taktırmak istemeyen olursa kulağın kıkırdak kısmını tek kullanımlık steril iğne ile delip kaliteli studex kulak küpesi takıyoruz.

           

 

 

       6- Tragus Piercing Uygulamaları Yapıyoruz: Kulağın ön kısmının ortasında yer alan tragus kısmına tragus piercing uygulaması yapıyoruz. Tragus piercing uygulamalarını steril braun marka piercing iğnesi ile delim işlemi yaparak piercing küpesi takıyoruz. İstenirse aynı delim işlemini yaparak steril studex küpede taka biliriz. Profesyonel tragus piercing uygulamaları piercing stüdyomuzda yapılır.

 

 

       7- Göğüs Piercing Uygulamaları Yapıyoruz: Göğüs ucu kısmına insan vücuduna uyumlu alerji yapmayan kaliteli göğüs piercing uygulaması yapıyoruz. Göğüs ucu piercing uygulamasında piercing stüdyomuzdan seçtiğiniz göğüs piercing küpeniz ile göğüs ucu piercing uygulamanızı yapıyoruz. Bayan göğüs ucu piercing uygulaması ve erken göğüs ucu piercing uygulaması sağlıklı ve hijyenik kurallara uyarak piercing stüdyomuzda yapılır. Göğüs piercing uygulamaları stüdyomuzda lokal anestezi kremleri ve özel piercing soğutucu ile göğüs ucu iyice uyuşturarak yaptığımız piercing uygulaması olduğu için göğüs piercing uygulamızda acı hissetmezsiniz.

                   

 

 

       8- Burun Piercing Uygulamaları Yapıyoruz: Burun bölgesinde burunun sol veya sağ kısımlarının yanına burun hızması delimi burun piercing uygulaması yapıyoruz. Burun hızması piercing çeşitlerimiz beyaz taşlı burun piercing küpelerimiz ve diğer renkli taşlı burun hızması piercing küpelerimiz titanyum metalden olup burun bölgenizde alerji yapmayacak insan vücuduna uyumlu burun hızması olan piercing çeşitidir. Burun piercing uygulamalarınızı profesyonel piercing stüdyomuzda hijyenik bir uygulamayla yapıyoruz.

 

 

       9- Septum Piercing Uygulamaları Yapıyoruz: Burun uç iç kısmı iğne ile delerek yapılan septum piercing uygulamalarınızı profesyonel piercing stüdyomuzda yaptıra bilirsiniz. Septum piercing küpelerimiz ile yaptığımız septum piercing uygulamalarımız özel titanyum piercing küpelerini kullanarak yapıyoruz. Septum piercing yaptırmak için profesyonel piercing stüdyomuza gelmeniz yeterlidir.

            

 

 

       10- Smiley Piercing Uygulamaları Yapıyoruz: Dudak bağı kısmına smiley piercing uygulaması yapıyoruz. Profesyonel smiley piercing küpe çeşitlerimizden beğendiğiniz piercing küpesi ile dudak bağı delinerek smiley piercing işleminizi yapıyoruz. Dudak bağı bölgenizi uyuşturarak yaptığımız smiley piercing uygulaması için piercing stüdyomuzu tercih etmeniz yeterli olacaktır.

            

 

 

       11- Genital Piercing Uygulamaları Yapıyoruz: Bayan ve erkek cinsel bölgelerine uygulanan genital piercing uygulamaları yapıyoruz. Kaliteli genital piercing küpelerimiz ile yaptığımız genital piercing uygulamaları hijyen kurallarına uygun olarak yapıyoruz. Profesyonel piercing sanatçımız tarafında yapılan genital piercing uygulamaları için randevu almanız gereklidir.

 

 

 

PIERCING UYGULAMASI ACITIR MI

Profesyonel piercing uygulamaların da stüdyomuzda her piercing işlemi uyuşturularak yapılmaktadır. Kesinlikle uyuşturma işlemi için iğne kullanılmaz. Uyuşturulacak bölge lokal uyuşturucu krem ve uyuşturucu spreyler kullanılır. Her piercing bölgesinin kendine göre hassasiyeti olduğundan ona göre uyuşturma işlemi yapıyoruz. Bu uyuşturma işlemi sayesinde hissedeceğiniz acı olayını da yok denile bilecek kadar minimum a indirgemiş oluyoruz. Genel olarak piercing uygulamaları bir dakika ila üç dakika kadar sürdüğü için acı işlemini yok saya biliriz. Piercing işleminizi stüdyomuzda yaptırdıktan sonra size verilen ilaç bakımına harfiyen uymanız piercing bölgenizin çabuk iyileşmesini sağlayacağı gibi dışarıdan enfeksiyon kapmasını da engelleyecektir. Sağlıklı piercing sahibi olmak istiyorsanız piercing sanatçımızın size tavsiye edeceği bakım ve uyarıları dikkate almanızı öneririz. Unutmayın piercing bir yaşam tarzıdır. Piercing Kadıköy             
                                      Genel bir piercing uygulaması sorusu olan piercing acıtır mı? Herkesin acı eşiği farklıdır bunu tek bir sınıfa koymak acıtır demek yada acıtmaz demek saçma olacağını düşünüyorum. Piercing iğnesi ile delim işlemi yapılıp piercing küpesi takılan bir işlem olduğunu düşünürsek bazı kişilerde çok azda olsa acı hisseder. Ama günümüzde kullandığımız uyuşturucu sprey ve uyuşturucu kremler sayesinde artık piercing de acı yok diye bileceğimiz kadar azdır.
Kadıköy piercing

 

 

PIERCING VÜCUDA ZARAR VERİ Mİ?
Yaptığımız piercing uygulamalarımızı insan vücuduna zarar vermeyecek dünya standartlarında piercing küpeleri ile gerçekleştirmekteyiz.  Piercing uygulamalarımızda kullandığımız piercing küpelerinin ana maddeleri başlıca şunlardır. Titanyum piercing küpeleri, niobyum piercing küpeleri, impilantanyum ve cerrahi çelik gibi maddelerden yapılmış piercing küpeleridir. İnsan vücudunda alerjik reaksiyon göstermeyen ve insan vücuduna uyumlu bu maddelerden yapılan piercing küpeleri sağlık açısından bir sakınca ihtiva etmez.
 

 

                                     

 


PIERCING ALERJİYE NEDEN OLUR MU?
Piercing uygulamalarında kullandığımız ve satışını yaptığımız piercing küpeleri insan vücuduna uyumlu metallerden ve plastiklerden yapılmış olup herhangi bir alerjik reaksiyon göstermez.  Vücudunuz da bir yara yada çizik olduğunda nasıl hemen müdahale edip tedavi için ilaç bakımı yapıyorsak piercing yapıldıktan sonra mutlaka ilaç bakımı yapılmalıdır. Tabi ki piercing yapıldıktan sonra bir haftalık piercing bakımı yapmanız gereklidir. Yapmadığınız takdirde piercing bölgeniz açık yara ihtiva ettiğinden dışarıdan gelecek bakteri ve mikroplara açık olacaktır. Buda mikrop ve enfeksiyon kapmanıza neden olabilir. Piercing bölgeniz iyileştikten sonrada ayda bir sefer
piercing küpenizi çıkartıp saf alkolle temizlemenizi tavsiye ederiz. İstanbul piercing

 

 

                                         

 

 

 

piercing - piercing delimi - piercing takan - piercing uygulaması - kadıköy piercing - piercing kadıköy

     

   

                               PROFESYONEL DÖVME PIERCING GEÇİCİ DÖVME UYGULAMA STÜDYOSU

         © 1998 LOST TATTOO PIERCING DÖVME STÜDYOSUNUN WEB SİTESİ

www.losttattoopiercing.com.tr